Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsem pofiderní stvoření s nezapomenutelným smíchem , které dělá občas(velice často)nepochopitelné věci.Miluju své přátelé kteří jsou stejní mimoni jako já!:D

Je mi 17 let,bydlím ve Zlíně na Zálešné v půldomku.

Mezi mé záliby patří hokej,fotografování,lyže,snowboard,kačenky,korálky,hudba,filmy,četba,HP, a práce s dětmi a hlavně spánek:))

Jako malá jsem hrála hokej,asi 2roky.Dále jsem se věnovala od 5 let gymnastice,kvůli zdravotním důvodům jsme to ale musela v 15 ukončit.Dále jsem hrála tenis,lyžuju, jezdím na snowbordu, na kole,a plavu. Ve svých volných chvilkách (kterých je opravdu málo) si ráda dělám náramky z korálku, přírodnin i bavlnek.Dále  se ráda divám na filmy, hlavně na Harryho Pottera,dále na akční komedie,komedie občas na ,,romanťáky":)).Sbírám kachničky a prasátka. Ráda fotím a přála bych si zrcadlovku. Ráda poslouchám hudbu-hlavně The Beatles.Každé letní prázdniny jezdím na tábory s dětmi kde dělám vedoucí.

Mým největším snem je jet do Londýna a taky se tam někdy odstěhovat.Dále bych se chtěla podívat do Ameriky a Kanady. Mým velikým snem jsou hodinky s vodotryskem:)).

Jsem velice přatelské stvořeníčko se srdcem na správném místě.Občas mi hrábne a dělám nepochopitelné věci a strašně moc ráda se směju.Můj smích je nezapomenutelný a podobný kulometu:D.

ČÁGO BÉLO ŠÍLENCI!